נתיב י.ש. - ייזום,שיווק,ניהול וייעוץ נדל"ן בע"מ
התקשרו כעת

04-3730088

שיווק נדל"ן חכם, זו המומחיות שלנו

במהלך שנות פעילותנו בתחום שיווק הנדל"ן בכל רחבי הארץ, פיצחנו את שיטת השיווק הנכונה ופיתחנו את המודל המנצח למכירה נכונה,

יעילה ומהירה , תוך מקסום הרווח היזמי בפרויקט וניהול כל המערך השיווקי – משלב תכנון הדירות ועד מכירת הדירה האחרונה בפרויקט. • features vill image

  בדיקות התכנות

  במסגרת בדיקת ההתכנות אנו נבצע את הבדיקות הבאות: בדיקה ראשונית של המגרש, המצב התכנוני (תכניות שחלות על המגרש), התאמת תמהיל הדירות לקהלי היעד, סביבת הפרויקט והכרות עם המתחרים.


 • features vill image

  תכנון הפרויקט

  פגישות עם אדריכל הפרויקט לגבי אופי הפרויקט, מיקומו במגרש ושינויים אפשריים בהיבטים תכנוניים אשר יועילו לשיווק מהיר ומוצלח ובהתאם לפלח השוק אליו פונה הפרויקט.
  פגישות עם מהנדס הפרויקט וקבלת מידע לגבי אופי וסוג הבניה, תחזית לאכלוס הפרוייקט וכן, התאמת המפרט הטכני למקום, אופי הבניה ופלח השוק אליו פונה הפרויקט.


 • features vill image

  תמחור

  עבודה מול יזם הפרויקט לגיבוש מחירון מדורג על פי סוגי דירות, שטחים, קומות, גודל מרפסות והצמדות, מיקום ועוד.ארגון הפרוייקט והכנתו לשיווק

החברה מקצה את מיטב אנשיה לצורך שיווק הפרויקט ומאיישת את מרכז המבקרים של הפרויקט באופן קבוע על ידי נציגי מכירות מטעמה.

החברה מקצה מנהל מכירות אשר תומך בפרויקט באופן מקיף מול היזם ומול שאר היועצים מתכננים יועץ משפטי אנשי הבנקים למשכנתאות וכו', מנהל המכירות מנחה ומכוון את נציגי המכירות במרכז המבקרים באתר, מגדיר יעדים ומטרות ומנחה באשר לשינוי מדיניות ו/או טקטיקות מכירה.

נציגי המכירות של החברה מזוהים כחלק מחברת הייזום ולא כאנשי מכירות חיצוניים, הנציגים משמשים כתובת עבור הרוכשים בכל עניין ואליהם יפנו הרוכשים לצורך מענה לכל שאלה הנוגעת לפרויקט והליכי הרכישה (המענה בתיאום ובשיתוף הגורמים הנוגעים לתחום הרלוונטי כגון: אדריכל, עו"ד, מהנדס, יזם). באופן זה שורה על הלקוח תחושת ביטחון ואמינות אשר תקל על מלאכת מכירת הפרויקט ושיווקו.

נציגי המכירות של החברה ימשיכו ללוות את הרוכשים גם לאחר חתימת חוזה הרכישה בעניינים שוטפים כמו: תשלומים שוטפים, הקפדה על עיתוי הנפקת וחלוקת ערבויות וכן עזרה והכוונה בבנקים למשכנתאות.

שיווק פרויקטים ע"י חב' נתיב מאגד כולל את מגוון השירותים לפי הפירוט הבא:

פרסום:
החברה תסייע ליזם , תוך ניצול קשריה עם משרדי פרסום שונים וניסיונה הרב של החברה בבניית קמפיין פרסום כולל לפרויקט הכולל את שלב ההחדרה , מיתוג P.R, והמכירה.
נציגי החברה ישתתפו בישיבות תכנון קמפיין הפרסום הפותח וכן תכונית פרסום כללית המשכית מול משרד הפרסום הנבחר, הן בהיבטים של פרסום פאסיבי כגון: מודעות, רדיו, שילוט, דיגיטל, פייסבוק וכד' והן בהיבטים של פרסום אקטיבי – פילוח שוק ודיוור ישיר לקהלים נבחרים, שיווק לארגונים גדולים כגון: "צוות", "חבר", שיווק בחו"ל ועוד.

מרכז המבקרים:
החברה דואגת למיקום מרכז המבקרים באתר, בהתאם לתוואי השטח ותוך הקפדה על ארגון מקום חניה מספיק וחשיפה מרבית של מרכז המבקרים לעוברים ושבים.
החברה דואגת לתכנונו הפנימי של מרכז המבקרים אשר כולל עמדות מכירה מכובדות, אזור המתנה נאה ונוח, אמצעי המחשה ועזרי מכירה אשר יוכנו בשילוב עם אדריכל הפרויקט, פרספקטיבות באמצעות משרד הפרסום, תכניות קומה, תוכיות העמדת הפרויקט, פריסה מסודרת ומודל מכובד (במידת הצורך).
דגלול ושילוט האתר בצורה בולטת ומכובדת, אשר תזמין לקוחות למרכז המבקרים.

משכנתאות:
נציגי החברה שהינם בעלי ניסיון רב בתחום המשכנתאות ובעלי קשרי עבודה ענפים עם בנקים למשכנתאות, יוזמת פגישה מקדימה עם בנקים אלה לגבי קביעת מדיניות אשראי ללקוחות הפרויקט, מבצעי מימון שונים וכן, גיבוש תכניות מימון ייחודיות התואמות את קהל היעד של הפרויקט לצורך מתן מענה לצרכים ושיווקו המוצלח של הפרויקט.

החתמת חוזי מכר:
נציגי החברה דואגים לתאום ולהחתמת הרוכשים על גבי חוזי המכר בשיתוף עם עו"ד המטפל בפרויקט ועל פי הנחיות היזם.

פרויקטים משווקים

פרויקטים ששיווקם הושלם בשנה האחרונה

פרויקטים עתידיים

Footer background image

כתובתנו

שדרות הנשיא 109 ,

מרכז פנורמה , קומה ב'

חיפה 34641

טלפון : 04-373-0088

אימייל : office@netivys.com

שעות עבודה

ראשון - חמישי : 9 עד 16
              שישי : 9 עד 13

צרו עמנו קשר